Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą reklamy na Facebook’u i z każdej wydanej 1 zł generować przynajmniej 10-krotny zwrot?

Przekazywane strategie sprawdzają się w ponad 90% wszystkich branż usługowych, e-commerce, dla szkoleniowców oraz firm, które sprzedają droższe produkty…

ODBIERZ DOSTĘP DO PAKIETU INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI + KURSU ONLINE "ARCHITEKT MARKETINGU"

W RAMACH PAKIETU OTRZYMUJESZ:

GODZINĘ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI ONLINE.

KURS ONLINE: “Architekt Marketingu” składający się z 6 MODUŁÓW, w którym znajdziesz moją najlepszą wiedzę dotyczącą marketingu i sprzedaży dla różnego rodzaju biznesów.

Dowiesz się jak w 1 dzień uruchomić kampanię na Facebook’u, dzięki której pozyskasz zainteresowanych na swoje usługi, nie posiadając nawet strony internetowej.

Nauczysz się jak reklamować swoje usługi i produkty na Facebook’u nawet z niewielkim budżetem reklamowym, przy minimalnie 10-krotny zwrocie z wydatków na reklamę.

Otrzymasz konkretne wskazówki, dzięki którym będziesz w stanie zautomatyzować cały proces reklamy i sprzedaży w internecie. Umożliwi Ci to skupienie się na prowadzeniu biznesu.

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebook’u, gdzie możesz uczestniczyć w dyskusjach, oraz otrzymać bezpośrednią poradę.

BONUS: Każdy uczestnik otrzymuje moje indywidualne wsparcie email i możliwość uczestnictwa w COMIESIĘCZNYCH konsultacjach grupowych.

BONUS: otrzymujesz kod rabatowy – 500 zł zniżki na moją indywidualną usługę stworzenia dedykowanej strategii marketingowej dla Twojego biznesu!

KURS ONLINE +

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

797 pln

397 pln

BRUTTO

PO OPŁACENIU OTRZYMASZ DOSTĘP DO KURSU ORAZ BĘDZIESZ MIAŁ/A MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA TERMINU KONSULTACJI

ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC W LUTYM:

11

SZKOLENIE ARCHITEKT MARKETINGU:

Wartość: 797 pln

60 minutowa, indywidualna konsultacja:

Wartość: 500 pln

500 zł zniżki na moją indywidualną usługę stworzenia dedykowanej strategii marketingowej:

Wartość: 500 pln

CO ZAWIERA SZKOLENIE?

SZKOLENIE JEST PODZIELONE NA VI MODUŁÓW:

PRZYKŁADOWA LEKCJA:

Gwarancja wyników!

Daję Ci 100% GWARANCJĘ skuteczności metod zawartych w tym kursie. Jeżeli zastosujesz wiedzę i w ciągu 30 dni kwota kursu nie zwróci Ci się przynajmniej 5 krotnie – zwrócę Ci zainwestowane pieniądze!

Co mówią inni uczestnicy:

Dla kogo jest ten program szkoleniowy?

Wiedza zawarta w szkoleniu sprawdzi się w każdym sektorze biznesu. W szkoleniu znajdziesz dedykowane lejki sprzedażowe dla 12 różnych branż!

BIZNESY LOKALNE

DORADCY I FIRMY SZKOLENIOWE

BRANŻA BEAUTY

FINANSE, NIERUCHOMOŚCI, BIURA RACHUNKOWE

BRANŻA FITNESS

FOTOGRAFOWIE I PROJEKTANCI

E-COMMERCE

AGENCJE I MARKETERZY

Co wyróżnia “Architekta Marketingu”?

Ten program szkoleniowy powstał na bazie moich doświadczeń z przedsiębiorcami, z którymi współpracuję. Dlatego każdy element przekazywanej wiedzy jest przygotowany w oparciu o realne i konkretne problemy przedsiębiorców. 

Na rynku jest wiele bardzo dobrych szkoleń na temat promowania swojej firmy w Internecie, jednak z moich obserwacji wynika, że często brakuje w nich odniesienia i przygotowania sprawdzonych strategii dla poszczególnych nisz. Częstym pytaniem kursantów na takich szkoleniach jest właśnie pytanie o to, jak tą całą wiedzę można zastosować w ich konkretnym biznesie?

Dlatego w wyniku tych obserwacji, w swoim programie szkoleniowym, przedstawiam przykłady i strategie nie tylko ogólnie dla jakiegoś sektora, ale również dla każdej konkretnej niszy. Dzięki temu przedsiębiorca, który odbył takie szkolenie, wie dokładnie jak przełożyć zdobytą wiedzę na działania dla swojego biznesu.

Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia ma moje bezpośrednie wsparcie i pomoc, a także dostęp do zamkniętej grupy dla przedsiębiorców, którzy wcześniej zmagali się z podobnymi problemami. 

Opinie klientów

Co mówią inni przedsiębiorcy?

Nie czekaj i zapisz się

Masz teraz dwie drogi...

Masz teraz do wyboru dwie drogi: pierwsza jest taka, że zamykasz tę stronę i wracasz szukać “magicznych” sposobów na rozwój swojej firmy. 

Druga: dołączasz do społeczności Architekta Marketingu i w 30 dni generujesz dla swojej firmy więcej klientów, więcej sprzedaży i więcej spokoju o swoją przyszłość w czasach kryzysu, gdy większość zastanawia się nad losem swojej działalności.

KURS ONLINE +

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

797 pln

397 pln

BRUTTO

PO OPŁACENIU OTRZYMASZ DOSTĘP DO KURSU ORAZ BĘDZIESZ MIAŁ/A MOŻLIWOŚĆ WYBRANIA TERMINU KONSULTACJI

ILOŚĆ WOLNYCH MIEJSC W LUTYM:

11

SZKOLENIE ARCHITEKT MARKETINGU:

Wartość: 797 pln

60 minutowa, indywidualna konsultacja:

Wartość: 500 pln

500 zł zniżki na moją indywidualną usługę stworzenia dedykowanej strategii marketingowej:

Wartość: 500 pln

Najczęstsze pytania

Po dokonaniu płatności od razu otrzymasz dostęp do szkolenia Architekt Marketingu oraz dodatkowego materiału PDF.

Tak, wystawiam fakturę VAT. Szkolenie jest podane w kwocie brutto.

Niczym nie ryzykujesz. Jeżeli wdrożysz wiedzę ze szkolenia i nie przyniesie Ci ona żadnych efektów, zwrócę Ci pieniądze!

Znajdź mnie w mediach społecznościowych:

Masz pytania?

napisz wiadomość:

©Copyright 2021 michaltrochonowicz.pl